Extreme Rally Championship

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24 MB
  • Sürüm 3.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Creptorgames
Gelişmiş grafikleri ile dikkatleri üzerine toplayan Extreme Rally Championship mobil oyunu ile heyecan dolu anlar yaşayın.

Çılgın bir yarış oyunu deneyimi yaşamak için Extreme Rally Championship mobil oyununu Android  akıllı cihazlarınıza ücret ödemeden indirin. Güçlü parçalar ile dizayn edilen ralli arabalarından birini seçin, yarışmak istediğiniz mekanı belirleyin ve  rakiplerinizi piste gömmenin tadını çıkartın. Extreme Rally Championship mobil oyununda yer alan oyuncular çılgın yarışlarda kendi yarış becerilerini sergileyecekler.

3D oyun grafiklerinin yer aldığı Extreme Rally Championship yarış oyununda özel iki adet oyun modu bulunuyor. Serbest oyun modu ve şampiyona modu. Bu oyun modları arasından birini seçerek kendinizi nefes kesen oyun sahneleri içerisinde bulun. En iyi ralli sürücüsü olarak dünyadan dahil olan tüm oyunculara karşı gücünüzü gösterin. 

Yarışlarda hedefinizi yüksek tutun, hedefe ulaştığınız anda skor tablosunda ilk sıraya yerleşmiş olacaksınız. 6 farklı ralli aracının kilidini açmak ve dilediğiniz araç ile yarışmak için Extreme Rally Championship mobil oyununda girdiğini yarışları başarı ile sonuçlandırın. Harika pistlerde eğlenceli yarışlar yapın, aracınızı geliştirin, pistin kazananı olun. 

Yeni Zelanda, Birleşik Krallık ve İsveç gibi gelişmiş ülkelerde zorlu rakiplerinizi yenmek amacıyla aracınızı geliştirecek ögeleri kullanın. Birbirinden farklı kamera açılarından yarışı takip ederek dikkatli bir şekilde pistin tozunu artırabilirsiniz. Özel yarışların kazanı olmak için sizde Extreme Rally Championship mobil oyununda yer alın. 

Extreme Rally Championship indir